Kurumsal

Kurumsal

 Konusunda tecrübeli ve uzman personel ile size özel çözüm üretimi. Müşteri memnuniyetinin ve başvuru öncesi gizliliğin ön planda tutulduğu güvenilir hizmet anlayışı. Online başvuru ve online dosya takibi ile web ortamında kolay ve hızlı işlem yapabilme imkanı.  Müşterilerinin hem yurtiçi hem de global pazarlarda daha rekabetçi olabilmesi için danışmanlık hizmetleri.

Marka, ticari rekabette en önemli yatırımınızdır.  Marka olma, günümüzde işletmelerin somut sermayeleribden daha önemli hale gelmiştir. Bunun en büyük göstergesi, şirkertlerin değerinin markaları ile ölçülmesidir. Marka olmak karlılığı arttırmanın en etkili yoludur. “marka tescili” ise markalaşma stratejisinin temelini oluşturmaktadır. 

0

Mutlu Müşteri

0

Tescillenen Marka

0

Yenilenen Marka

0

Yurtdışı Marka

Niçin Biz?

2004'ten beri Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yetkilendirilmiş tecrübeli ve uzman kadrosu ile marka tescil hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize yurtiçi ve yurt dışı marka ve patent başvurularında danışmanlık vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ve başvuru öncesi gizliliğin ön planda tutulduğu güvenilir hizmet anlayışı ile marka ve patent işlemlerinizde daima çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Kurulduğu ilk günden beri başvurusunu yaptığı markaların tescil oranı ile kendisini kanıtlamış olan firmamız, tescillenen yurtiçi ve yurt dışı marka sayısında 15.000 adeti aşmıştır.

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yetkilendirilmiş marka ve patent vekillleri, başvurusu yapılacak olan markaları titizlikle araştırıp, tescil edilebilirliğine karar vererek marka başvuru sürecini başlatmaktadır. Marka başvuru hizmetinin yanında, marka yenileme, marka savunma, marka enstitü kararına itiraz, benzer marka itiraz ve marka izleme hizmetlerini titizlikle gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız, online marka başvuru hizmetinde en uygun fiyat garantisini sunarak, Türk firmalarının tescilli markalarla hedefledikleri yolda emin adımlarla ilerlemelerine katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

Müşterilerimizin Görüşleri

Marka Tescili

Açıkcası internetten markanın tescil edilebileceğine dair endişelerim vardı. Ancak firmanın yakın ilgisi ve gerçek hayattaki süreçlerin tamamını yaşatması güvensizliğimi tamamen ortadan kaldırdı.

- Kamil Kesitbaş

Markamı Tescilledim

Teşekkürler markatescilim.com, uygun fiyat ve kaliteli hizmet buna denir.

- Murat Aydın